Belarus 1. Division Streaks
1. Division STREAKS
# | Teams | Win | Draw | Loss | Over | Under |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 |
2 | Niva | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 |
3 | BATE II | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
4 | Volna | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
5 | MKK-Dnepr | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
6 | Lida | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
7 | Belshina | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
8 | Dinamo Minsk II | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
9 | FC Ostrovets | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
10 | Gomelzheldortrans | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
11 | Baranovichi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
12 | Torpedo BelAZ II | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
13 | Bumprom | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
14 | Orsha | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
15 | ABFF U17 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
16 | Shakhtyor Petrikov | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
17 | Slonim | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 |
18 | Ynergetyk-BDU | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
# | Teams | Win | Draw | Loss | Over | Under |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
2 | Niva | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
3 | BATE II | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
4 | Volna | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 |
5 | MKK-Dnepr | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
6 | Lida | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
7 | Belshina | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
8 | Dinamo Minsk II | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
9 | FC Ostrovets | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
10 | Gomelzheldortrans | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
11 | Baranovichi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
12 | Torpedo BelAZ II | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
13 | Bumprom | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
14 | Orsha | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
15 | ABFF U17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
16 | Shakhtyor Petrikov | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
17 | Slonim | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 |
18 | Ynergetyk-BDU | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
# | Teams | Win | Draw | Loss | Over | Under |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Molodechno-DYuSSh 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
2 | Niva | 6 | 0 | 0 | 7 | 0 |
3 | BATE II | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
4 | Volna | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
5 | MKK-Dnepr | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 |
6 | Lida | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
7 | Belshina | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
8 | Dinamo Minsk II | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
9 | FC Ostrovets | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 |
10 | Gomelzheldortrans | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 |
11 | Baranovichi | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
12 | Torpedo BelAZ II | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
13 | Bumprom | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 |
14 | Orsha | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 |
15 | ABFF U17 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 |
16 | Shakhtyor Petrikov | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
17 | Slonim | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
18 | Ynergetyk-BDU | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |